علیرضا حقیقی، سنگربان سابق تیم ملی کشورمان و باشگاه اسکیلستونای سوئد موفق شد عنوان بهترین بازیکن هفته و سنگربان تیم هفته لیگ را از آن خود کند.
 
به گزارش "ورزش سه"، بعد از گذراندن چند ماه دور از میادین به علت آسیب دیدگی های متعدد، به نظر می رسد حقیقی در حال بازگشت به روزهای اوج است و عملکرد این هفته او برابر تیم بالا جدولی AIK در ورزشگاه فرندز آره نا و درخشش خیره کننده وی موید این موضوع می باشد.
 
اسکیلستونا در این دیدار موفق شد با نتیجه 1-1 حریف قدرتمند خود را مغلوب کند و حقیقی بارها موفق شد با واکنش های خیره کننده خود در مقابل حملات حریف ایستادگی کرده تا زمینه ساز کسب یک امتیاز مهم برای تیمش شود.
 
 


 
 
اما بازی دیشب یک نکته مهم هم داشت. حقیقی در ورزشگاهی موفق به درخشش شده بود که در گذشته و با لباس تیم ملی فوتبال ایران نیز برابر سوئد در آن حاضر شده بود و البته 3 گل نیز دریافت کرده بود اما درخشش او در این دیدار خاطرات تلخ آن شکست را از ذهن حقیقی پاک کرده است.
 
بعد از پایان این دیدار، سایت باشگاه اسکیلستونا به تمجید از عملکرد سنگربان سابق تیم ملی کشورمان پرداخت و همچنین مایلک یولی، سرمربی اسکیلستونا نیز به نمایش شجاعانه حقیقی اشاره کرد.
 
حالا و بعد از درخشش علیرضا حقیقی، وی به انتخاب سایت معتبر فوتبال دایرکت سوئد به عنوان بهترین بازیکن هفته انتخاب شده و به همراه سورن ریکس هافبک IFK، نمره یک را دریافت کرده است که بیانگر درخشش سنگربان ایرانی شاغل در لیگ سوئد بوده است.
 
در سال منتهی به جام جهانی، حقیقی با ادامه این روند می تواند یک بار دیگر در بین سنگربانان منتخب کی روش جای گرفته و در روسیه 2018 و در لیست اعزامی تیم ملی کشورمان حاضر باشد.

http://www.varzesh3.com/

-
-
-
-
--
-
-
--

-

-

-

--

-

.

کارت ویزیت لایه باز سالن زیبایی سالن زیبایی طرح لایه باز کارت ویزیت سالن زیبایی  کارت ویزیت آرایشگاه زنانه لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه psd دانلود کارت ویزیت آرایشگاه زنانه کارت ویزیت آرایشگاه زنانه نمونه کارت ویزیت اراشگاه زنانه  طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه

بهترین پنل اس ام اس بهترین نوع پنل اس ام اس برترین پنل اس ام اس ویژگی بهترین پنل اس ام اس دکمه فراخوان دکمه فراخوان بنر button call to action دکمه فراخوان چیست انواع تبلیغات انواع تبلیغات در ایران انواع روش های تبلیغات روش های تبلیغات اینرتنتی سامانه پیامک ارسال پیامک  سامانه ارسال پیامک پنل اس ام اس  تبلیغات بنری رایگان تبلیغات رایگان در سایت های پربازدید  روش تبلیغات بنری رایگان  کارت ویزیت لایه باز بیمه پاسارگاد  کارت ویزیت بیمه پاسارگاد دانلود طرح لایه باز بیمه پاسارگاد  نقشه ایران دانلود نقشه ایران طرح لایه باز نقشه ایران طرح لایه باز نقشه ایران به تفکیک استانی نقشه ایران psd


.